Yoğurt Limon Biber Kürü İle 4 Günde 2 Kilo Verin

0
272

Yoğurt Limon Biber Kürü İle 4 Günde 2 Kilo Verin..Sizde fazla kilolarınızdan şikayetçiyseniz ve bu kilolardan kurtulmak istiyorsanız yoğurt limon biber kürü tam size göre. Özellikle göbek bölgelerinizde yağlanmayı durdurmak ve eritmek için bibebir olan bu kür sayesinde kolay ve sağlıklı bir şekilde kilo verebilirsiniz.

Vücudunuzdaki istenmeyen yağlardan kurtulmak herkesin en büyük isteği. Hem güzellik kaygıları hem de sağlıksal açıdan kilonun fazlası zarar. Hele ki kış günlerinde alınan fazla kilolar, vücuttan daha zor atılıyor. Limonlu yoğurt kürünü uygularsanız istenmeyen yağlardan ve özellikle göbek bölgenizdeki yağlardan kolaylıkla kurtulabilirsiniz. Bu kürü yapmakta uygulamakta oldukça basit.

Peki ama limon yoğurt kürü için hangi malzemelere ihtiyacımız var dersiniz? Malzemeler:Yarım limonun suyu 3 yemek kaşığı yarım yağlı yoğurt 1 çay kaşığı pul biber

Yoğurt limon kürü için verilen miktardaki malzemeleri bir kasede güzelce karıştırıyoruz ve hazır hale getiriyoruz.Peki ama bu kürü ne zaman ve nasıl uygulamalıyız? Hazırladığımız yoğurtlu limonlu biberli karşımı gece uyumadan 30 dakika önce tüketiyoruz. Bu karışımı yedikten sonra üzerine hiçbir şey yemiyoruz. 2 hafta boyunca bu kürü uyguluyoruz. Bu sürenin sonunda sonuca şahit olacaksınız.

Yoğurt kürü diyetinde içerisinde pulbiber bulunması nedeniyle ilgili hastalığı olanların bu kürü yapması önerilmez. Ayrıca Basur gibi hastalığı olanlara zararı olabilir. Emziren anneler için de uygun değildir. Doktorunuza danışmadan uygulamayınız

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here