Soğan Kabuklarının Ne İşe Yaradığını Bilseniz Onları Çöpe Atmazdınız

0
263

Soğan Kabuklarının Ne İşe Yaradığını Bilseniz Onları Çöpe Atmazdınız..Meğer dışı da içi kadar faydalıymış,keşke daha önce bilseydik…Soğan, hemen yer yemekte bulunuyor. Sadece yemeğin tadını güzelleştirmiyorlar. Aynı zamanda sağlığımız için de yararlılar.

Soğanda kalsiyum, potasyum, magnezyum, demir ve bakır bulunuyor. Üstelik kabuğu da çok yararlı. Kabuğunu kullanarak bitkilerinizi hayata döndürebilirsiniz.

Soğanın kabuğundan yararlanmak için aşağıdaki adımları takip edin: 1- Kabukları bir araya getirin. 2- Bir litre su ile karıştırın. 3- Bir gece dinlendirin. 4- Süzün. 5- Elinizdeki karışımla bitkilerinizi sulayın. Soğan kabuğunun işe yaradığını düşünüyorsanız paylaşmayı unutmayın.Soğanda kalsiyum, potasyum, magnezyum, demir ve bakır bulunuyor. Üstelik kabuğu da çok yararlı. Kabuğunu kullanarak bitkilerinizi hayata döndürebilirsiniz.Soğan Kabuklarının Ne İşe Yaradığını Bilseniz Onları Çöpe Atmazdınız..Meğer dışı da içi kadar faydalıymış,keşke daha önce bilseydik…Soğan, hemen yer yemekte bulunuyor. Sadece yemeğin tadını güzelleştirmiyorlar. Aynı zamanda sağlığımız için de yararlılar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here