PKK’lı teröristler kendi kazdığı tünelin altında kaldı

0
436

Türkiye’nin operasyon yapmak üzere olduğu Suriye’nin Rasulayn bölgesinde terör örgütü PYD/PKK’lı teröristler kendi kazdığı tünelin altında kaldı. Meydana gelen göçükte bir grup teröristin öldüğü ifade edildi.

Rasulayn’da PKK’lıların kazdığı tünel çöktü.Şanlıurfa’nın Ceylanpınar ilçesinin karşısında bulunan Suriye’nin Rasulayn bölgesinde, PKK/PYD’li teröristlerin Türkiye’nin olası operasyonuna karşı kullanmak için kazdıkları tüneller, yağmur nedeniyle çöktü. Enkaz altında kalan bir grup teröristin öldüğü belirtildi.

İKİ TÜNEL ÇÖKTÜ Fırat’ın doğusundaki terör örgütü PKK/PYD’ye yönelik operasyon yapılacağı açıklamalarının ardından bölgede bulunan teröristler, siper olarak kullanmak için tünel kazmaya başladı. Ceylanpınar’ın karşısında bulunan Rasulayn merkezdeki Harabat Mahallesi’nde ve Asfar Neccar bölgesinde kazı çalışması yapılan 2 tünel, aşırı yağış nedeniyle çöktü.DUVARLAR VE YOLLAR ÇATLADI Göçük altında kalan bir grup PKK/PYD’li teröristin öldüğü öne sürüldü. Meydana gelen göçükler sonucu bölgedeki bazı evlerin bahçelerinde ve yollarda çukurlar oluştu

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here