Kız İsteme Hikayesi

0
533

Bir kız isteme olayında, kızın babası erkek tarafına söyle der :-Efendi benim kızı isteyen çok sizin neyiniz var neyiniz yok ? Delikanlı girer söze :-Rahim ve Rahman olan Allah aç bırakmaz kendisini zikredeni. O Alim dir. Günaha düştüğümüzde ve pişman olduğumuzda Gaffarlığını gösterir.

Gece çalıştığım yere El Hafiz der öyle girerim. Neyiniz var diyeceksiniz. Hiçbir şeyim yok Çünkü O dur Malik-ül Mülk. Ya paran biter de karanlıkta kalırsanız diyeceksiniz, En Nur deriz aydınlanır Beytimiz. Kızımı asla bırakmayacaksın derseniz, söz veremem Çünkü kullar değil, Haliktir Baki olan. Varsın kimse sevmesin bizi Vedud kafidir.

Kızım senden bir şey gizlerse ne yaparsın demenize gerek yok. Yüreği el veriyorsa istediğini yapsın Rabbim Başirdir es Sehid dir. Her şeyi bilir.
Yani kısacası bir Rabbim var birde rabbimin en sevgilisi (s.a.v)

Benimde kızınızdan isteklerim var. Nur süresi 31. Ayeti yaşayacak. Edepli olacak. El Haya-ül Minel imandir çünkü.Beni sevecek, ölene kadar ellerimi bırakmayacak.
Benim uykum ağırdır. Sabah namazına kalktığında beni gerekirse vura vura uyandıracak.

Baba girer söze :-İyisin hoşsun, peki başınızı sokacak bir eviniz var mı?Delikanlı cevap verir :-Yok dersem kızınızı vermeyecek misiniz ?Baba : Hayır evlat, ben ev yaptıracağım yeter ki sen kızımı al..

Önerilen Videolar

Bu Belirtileri Asla Görmezden Gelmeyin Limonlu suyun iyi geldiği rahatsızlıklar ne-lerdir
ReklamlarNasırı tam 1 günde geçiriyormuş
Kız Evlat Sahiplerine Güzel Müjde Her Evde Olan Şekerin 10 Farklı Kullanım Alanı
Demlikte Kalan Çay Her Derde De-vaVücuttaki iltihabı atan 8 besin
Brokoli ve Yoğurdu Birlikte Yedi, Midesi Birden Harekete GeçtinŞişmiş Ayak ve Ayak Bileğine Denenmiş Üç Doğal Çözüm Annelere mü-jde. Binlerce lira ödeme yapılacak

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here