Karaciğer yağlanmasına etkili kür tarifi

0
355

Karaciğer yağlanmasına karşı kür t-a-rifi..Karaciğerde meydana gelen yağlanmalar, tedavi edilemezse ilerleyen zamanlarda siroz hatta akciğer kanserine bile neden olabilen öenmli bir sağlık sorunudur. Bu nedenle bu sorunu görmezden gelmemeli karaciğerinizde meydana gelen yağlanmayı tedavi etmelisiniz. Bunun için sizlere Dr. Ender Saraç’ın sizler için karaciğerdeki yağlanmayı azaltan mucize kürünü paylaşacağız.

İşte Dr. Ender Saraç’ın tarifiyle karaciğeri temizlemek için mükemmel bir formül olan detoks kürü…Malzemeler: 5 adet enginarın çanak yaprağı 4/1 kahve kaşığı zerdeçal 1/2 litre su 5 damla limon 1 tatlı kaşığı bal 2 tatlı kaşığı hindiba

Hazırlanışı: İlk olarak bir tencerede kereviz yapraklarını haşlayın. 1/2 litre su ile kaynatılan yaprakları 5-10 dakika dinlendirin. Ardından kerevizin yapraklarını sıkıp suyunu bıraktırın.

Elde edilen kereviz yaprağı suyu ılıdıktan sonra, iki parçaya bölüp içine diğer malzemelerimizi katın. Bu karışımı sabah ve akşam 1 bardak olmak üzere günde 2 defa için. Kürünüze 40 gün süreyle devam edin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here