İşte Ak Parti’nin İstanbul ve Ankara adayı

0
348

İşte Ak Parti’nin İstanbul ve Ankara adayı! ..İşte Ak Parti’nin İstanbul ve Ankara adayı! Sürpriz isimler 31 Mart 2019’da yapılacak yerel seçimlerde AK Parti’nin İstanbul ve Ankara’dan kimleri aday göstereceği merak konusu olurken anketten sürpriz isimler çıktı. İşte ayrıntılar; Yerel seçimler öncesi partilerde aday belirleme süreci tüm hızıyla devam ediyor.

Büyükşehirlerde özellikle Ankara, İstanbul ve İzmir’de aday gösterilecek isimler dikkatli bir şekilde seçiliyor. Ak Parti’nin ise İstanbul ve Ankara’da aday göstereceği isimler netleşmeye başladı.Hürriyet Gazetesi yazarlarından Hande Fırat, AK Parti’nin İstanbul adayına ilişkin yapılan anketlerden çıkan ismi köşesine taşıdı.Yerel seçimlerde partilerin İstanbul ve Ankara gibi büyükşehirlerde çıkaracakları adaylar en çok merak edilenler arasında. Hürriyet gazetesi yazarı Hande Fırat, bugünkü ‘Salı sallanır’ başlıklı yazısında AK Parti’nin İstanbul adaylığıyla ilgili olarak dikkat çeken kulis bilgilerini paylaştı.

“ÜST DÜZEY BİR KAYNAĞIM DEDİ”Alınan bilgilere göre, İstanbul için ilk sırada TBMM Başkanı, eski Başbakan Binali Yıldırım’ın isminin öne çıktığını söyleyen Fırat, üst düzey olarak nitelediği bir kaynağını kendisine ‘İstanbul’da Binali Yıldırım yoklamalarda birinci çıkıyor, diğer isimler kamuoyunda konuşulan isimler’ dediğini aktardı.Fırat, AK Parti’nin Ankara adaylığı için konuşulan isimlerin ise Mehmet Özhaseki ve Süleyman Soylu olduğunu söyledi. Kaynak: İşte Ak Parti’nin İstanbul ve Ankara adayı! Sürpriz isimler Kaynak siyasetcafe

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here