Akıllı Telefonlarda Silinen Numaralar Nasıl Geri Getirilir

0
457

Telefondan, rehberden yanlışlıkla numara silme çoğumuzun başımıza gelmiştir. Bazen kendi yaptığımız yanlışlık sonucunda bazen de bir yazılım güncellemesiyle isteğimiz dışında rehberimizdeki kişiler silinebilir veya son kaydettiğimiz kişileri göremeyebiliriz. Bu durumda ne yapmak gerekir? sorusunun yanıtını bu blog yazımızda veriyoruz.

İster Android telefon kullanıcısı olun isterseniz de iPhone sahibi olun rehberdeki kişilerinizin silinmesi durumuyla en az bir kere karşılaşmışsınızdır. Rehberden silinen kişileri geri getirmek her iki platformda da oldukça basit olmasına karşın bunun nasıl yapılacağına dair sorular soruluyor. Biz de bu noktada yeni akıllı telefon kullanıcıları için silinen numaraları geri getirmenin en kolay yolunu gösteren kısa bir rehber yazı hazırlayalım dedik.

Android Telefonda Silinen Numaraları Geri Getirme:
Android telefon kullanıcısı iseniz hangi marka telefonu kullanırsanız kullanın kişileriniz Google hesabı ile senkronize olduğundan kendi bilgisayarınızın başında olmasanız dahi herhangi bir tarayıcıdan Google hesabınıza giriş yaparak rehberinizi olduğu gibi görme ve kişilerinizi geri yükleyerek rehberden yanlışlıkla sildiğiniz veya yazılım güncellemesi sonrası silinen numaraları geri getirmeniz mümkün. İzlemeniz gereken adımlar oldukça basit:

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here